Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

W wczesnych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten nowy konwój św. Mikołaja, zestawiony z różnych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w obecnym roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie tylko przez jednych internautów. Na kształt ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania wszystkich miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest więcej Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najszybszą kwotę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja kończy się w dwóch etapach. W momencie Czasu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dodać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z firmą miasta nie może wywoływać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesie dwuczłonowych nazw miast, miasto winno być stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Czasu II Akcji przechodzi 10 miast, które otrzymały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają perspektywę na nowo oddawać głosy na 10 miast wybranych w Kroku I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Czasie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn i całe rodziny. Będzie ważna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą przeprowadzać gry, konkursy i gry z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments