Skup urządzeń gastronomicznych Gryfice

Skup urządzeń gastronomicznych Gryfice

Posiadasz zbędne urządzenia gastronomiczne? Nigdzie indziej ich tak szybko nie sprzedasz jak w Polskim Lombardzie Gryfice. Jeżeli likwidujesz restaurację, stołówkę, bądź po prostu robisz kuchenne porządki, to wiesz ile urządzeń gastronomicznych idzie w odstawkę. Polski Lombard Gryfice skupuje takie i inne urządzenia, dlatego warto zapoznać się z ich ofertą.

Skup urządzeń gastronomicznych Gryfice – moja historia.

Jako właścicielka małej stołówki przyzakładowej musiałam podjąć decyzję o zamknięciu biznesu. Tak czasem bywa. Jak wiadomo wyposażenie kuchni to mnóstwo zainwestowanych pieniędzy i właśnie je postanowiłam w jakiś sposób odzyskać. Spędziłam wiele godzin na stworzeniu ogłoszenia, które mogłoby wzbudzać zainteresowanie osób ewentualnie zainteresowanych odkupieniem ode mnie urządzeń gastronomicznych. Niestety mimo moich wysiłków nikt się nie odezwał. Zainteresowałam się tematem skupu urządzeń gastronomicznych w lombardzie w Gryficach. Bałam się, że jest to skomplikowany proces, ale jednak okazało się, że jestem w ogromnym błędzie. Wystarczyło, że odwiedziłam stronę Polskiego Lombardu i kliknęłam „lombard online”. Wpisałam tam w rubryce, jaki rodzaj urządzenia gastronomicznego chciałam sprzedać i pojawiła się przykładowa cena. Oczywiście pomyślałam, że to zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe, że aż taką kwotę mogę dostać za coś, co nie jest mi już potrzebne.

Abym mogła dokonać dalszych kroków, musiałam założyć konto na portalu Polskiego Lombardu i się zalogować. Zaciekawiona, co będzie dalej, uczyniłam to i przeszłam do rzeczy. Kolejnym krokiem było zrobienie zdjęć i opisanie przedmiotu. Nie ukrywam, że ślady użytkowania były widoczne na moich urządzeniach gastronomicznych, no, ale to chyba normalna rzecz, skoro codziennie pracowało się na nich. Wypisałam wszystko, co jest konieczne, że można znaleźć zarysowania, pęknięcia, odpryśnięcia lakieru itd. Wiedziałam, iż nie warto oszukiwać, bo przecież jak urządzenia trafiłyby do lombardu i okazałyby się niezgodne z tym, co napisałam, to cena za nie znacznie by spadła. Kiedy uznałam moje fotografie i opisy za gotowe, wysłałam je do Polskiego Lombardu Gryfice.

Po pewnym czasie dostałam informację, ile faktycznie otrzymam gotówki za skup urządzeń gastronomicznych. Oferta bardzo mi się spodobała, więc bez zbędnych rozmyślań się zgodziłam. Zostałam poinformowana, iż kurier z umową pojawi się w ciągu kilku dni. I tak też było. Dostarczył on umowę, którą podpisałam, a ja oddałam dobrze zabezpieczone urządzania gastronomiczne, które zostały przewiezione do lombardu. Po kilku dniach dostałam informację, że Polski Lombard po sprawdzeniu faktycznego stany moich przedmiotów uznał, iż jest on zgodny z opisem, wysyła dla mnie pieniądze. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ wiem, że nigdzie indziej tak szybko bym ich nie sprzedała. Moja koleżanka, która była właścicielką restauracji, również zainteresowała się tematem skupu urządzeń gastronomicznych przez lombard Gryfice i żałowała, że wcześniej nie znała takiej metody, która szybko i łatwo pozwala uzyskać dodatkowe pieniądze.

Jak sam widzisz lombardy to bardzo ciekawy temat, z którym warto się zapoznać. Nie tylko zajmują się tam skupem urządzeń gastronomiczny, dla nich wartościowe jest praktycznie wszystko, co Tobie już się nie przyda. Poznaj ofertę Polskiego Lombardu już dziś!

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments