Skup sprzętu RTV/AGD Polski Lombard Gryfice

Skup sprzętu RTV/AGD Polski Lombard Gryfice

Skup sprzętu RTV/AGD Polski Lombard Gryfice

Skup urządzeń RTV/AGD w Polskim Lombardzie w Gryficach. Nie musisz już przechowywać nieudanych prezentów ślubnych – sprzedaj je w lombardzie.

Zdarza się, że w domu mamy pochowane po kątach 3 mikrofale, a w piwnicy stoi niepotrzebna pralka. Zamiast zagracać sobie mieszkanie, zacznij sprzedawać niepotrzebne przedmioty i urządzenia.

Skup sprzętu RTV/AGD Polski Lombard Gryfice

Czasami zdarza się, że w domu posiadamy zbędne sprzęty RTV/AGD, a najczęściej dzieje się tak po ślubie…kto z nas zna temat nietrafionych ślubnych prezentów? No właśnie wielu z nas. Cóż nie byłoby problemu ze sprzedażą, gdyby nie fakt, że teraz dostęp do Internetu ma każdy, więc prawdopodobieństwo, że ciocia znajdzie Twoje ogłoszenie sprzedaży mikrofali, którą masz od niej, jest bardzo duże. Czy warto tak psuć sobie relacje rodzinne? Z pomocą i dobrą ofertą wychodzi do państw Polski Lombard, a mianowicie ofertą skupu sprzętów RTV/AGD.

Zobacz, jakie to proste

Wystarczy dosłownie kilka kroków, aby niepotrzebne sprzęty nie zagracały Twojego mieszania. Na początek zapoznaj stronę internetową Polskiego Lombardu. Jedną z największych zalet tego portalu jest nie tylko możliwość sprzedaży wielu przedmiotów, ale także złożenia wniosku o chwilówkę, pożyczkę ratalną. Mało tego wszystkie te rzeczy wykonasz bez wychodzenia z domu. Jak zatem przebiega proces skupu urządzeń? Przede wszystkim załóż konto na stronie Polskiego Lombardu Gryfice.

Podczas rejestracji bardzo ważne jest, aby dane były prawdziwe i oczywiście Twoje, ponieważ na nie będzie sporządzana umowa, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż lub zastaw urządzeń RTV/AGD. Zobacz, ile prawdopodobnie lombard zapłaci ci za Twoje przedmioty, wpisując nazwę i model urządzenia w rubryce umieszczonej w zakładce „lombard online”. Jeżeli oferta przypadła ci do gustu, przejdźmy dalej. Kolejnym krokiem będzie zrobienie zdjęć urządzeń, które chcesz sprzedać, nawet w tych miejscach, gdzie ma wady. Musisz również dokonać opisu, uwzględniając wszelkie uszkodzenia i mankamenty. Gotowe? W takim razie pora na kolejną wycenę, którą tym razem wystawia jeden z pracowników lombardu.

Jeżeli nadal jesteś zadowolony ze złożonej oferty, sporządzona zostaje umowa, którą w ciągu kilku dni przywiezie Ci kurier. Ty przez ten czas zabezpiecz i zapakuj sprzedawane urządzenie RTV/AGD. Pamiętaj, iż Polski Lombard Gryfice nie odpowiada za transport i ewentualne szkody Twoich przedmiotów, które zostały wyrządzone przez ich złe zabezpieczenie. Kiedy przyjedzie kurier, zapoznaj się z treścią umowy i jeśli wszystko się zgadza, podpisz ją i wydaj zapakowany towar. Jak tylko dotrze on do Polskiego Lombardu w Gryficach, zostanie oceniony przez pracowników i jeżeli wszystko będzie się zgadzać, jeszcze w tym samym dniu zostają wysłane do Ciebie pieniądze. W przypadku, kiedy Twój opis będzie niezgodny z wyglądem i jakością Twojego sprzętu RTV/AGD lombard skontaktuje się z Tobą, podając nową wycenę adekwatną do sprawności i stanu Twojego przedmiotu.

Jak sam widzisz w ciągu kilku chwil i bez wychodzenia z domu, bez ryzyka podpadnięcia rodzinie możesz po cichu sprzedać to, co jest ci niepotrzebne. Przekonaj się sam, a zobaczysz, że warto zostać na dłużej z Polskim Lombardem w Gryficach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments