Skup rowerów w Kołobrzegu

Skup rowerów w Kołobrzegu

Przynieś swój stary rower, wyjedź nowym – czyli jak korzystnie wymienić swoje dwa kółka. Jeśli chcesz szybko i z zyskiem sprzedać swoje dwa kółka – możesz to zrobić w Polskim Lombardzie w Kołobrzegu. Możesz też skorzystać z szerokiej oferty rowerów po okazyjnej cenie.

Nadejście wiosny sprzyja temu, aby wyciągnąć rowery z garażów i piwnic. Zazwyczaj sprzęt taki jak rower kupujemy raz na wiele lat. I tak wiele osób posiada w domu stare, wysłużone dwa kółka i nie do końca wie, co z tym zrobić. Większość osób jeździ takim rowerem do momentu, aż się nie rozpadnie, albo chowa go w kąt i zapomina o nim. Niewielu ludzi wie, że może jeszcze na takim sprzęcie zarobić. Większość nie wierzy, że uda im się sprzedać rower. Rzeczywiście, znalezienie kupca na własną rękę wymaga nieco wysiłku i nie daje żadnej gwarancji. Można dawać ogłoszenia, ale odzew będzie pewnie znikomy. Natomiast jest sposób na szybką sprzedaż i zarobek w gotówce. Rozwiązaniem może być Polski Lombard, który prowadzi skup rowerów w Kołobrzegu. Oddział skupuje wszystkie rowery, które mają jakąś wartość. A co za tym idzie, pieniądze za nie otrzymuje się natychmiast, w ten sam dzień. Szybka, darmowa wycena oraz decyzja o zakupie, a co najważniejsze – gotówka do ręki.

Sprzedanie roweru obcej, prywatnej osobie często jest ryzykowne. Zawsze może się okazać, że „kupiec” nie ma wystarczających środków, albo prosi nas, żeby zapłacić w ratach. Co gorsza, może dojść do sytuacji, że rower zostanie zabrany, a my zostaniemy z niczym. Można łatwo zostać oszukanym. Natomiast powierzenie swojego przedmiotu zaufanej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku to gwarancja, że otrzymamy zapłatę i uczciwą transakcję.

 

Kupno roweru – mozolne szukanie w internecie

 

Podobnie dzieje się w sytuacji, kiedy planujemy zakupić dopiero rower na wiosenne wycieczki. Poszukiwanie używanego roweru często sprawia, że jeży się włos na głowie. Przeglądając ogłoszenia w internecie na Allegro, Olx, czy innych serwisach, możemy łatwo utonąć w morzu sprzętów. Anonse te często sprawiają wrażenie, jakby nikt z właścicieli tak naprawdę nie chciał ich sprzedawać. Lakoniczne opisy, ceny oderwane od rzeczywistości oraz fatalne zdjęcia, a do tego jeszcze sprzedający, którzy nie odpowiadają na pytania i maile. To wszystko sprawia, że trudno znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, skoro nie mamy wystarczających informacji na temat produktu. Ogłoszenia nie zachęcają do kontaktu ze sprzedającym, który czasami robi problemy, żeby umówić się i obejrzeć rower lub jest negatywnie nastawiony do potencjalnych klientów. Tak niestety bywa dosyć często. Co więcej, nierzadko trafia się na ogłoszenia, w których napisane jest, że rower jest w „idealnym stanie” i jedyne co należy zrobić to wymienić łańcuch. Później niestety okazuje się, że wymienić trzeba nie tylko łańcuch, a wiele innych rzeczy, które uniemożliwiają normalną jazdę. Sprzedawca nie przygotowuje więc roweru do sprzedaży – aby był sprawny i prezentował się dobrze, a my możemy łatwo zostać oszukani i przepłacić za coś, co nie jest tyle warte. Jakie jest zatem wyjście z tej sytuacji, kiedy chcemy mieć przyzwoity rower w niewygórowanej cenie, który nie zepsuje się po wyjściu od sprzedawcy?

 

Przyzwoity model za rozsądną cenę

 

Alternatywą dla takich samodzielnych poszukiwań przyzwoitego, używanego roweru również jest Polski Lombard, który nie tylko prowadzi skup rowerów w Kołobrzegu, ale także je sprzedaje. Dzięki temu ma największy wybór spośród innych lombardów, a nawet sklepów rowerowych. Powiedzmy sobie szczerze, że takie sklepy sprzedają najczęściej jedynie nowe egzemplarze, a ceny w typowych salonach rowerowych mają spore przebicie. Dlatego jeśli szukamy używanego roweru, najrozsądniejszą opcją będzie kupno w lombardzie. Tam, na miejscu od razu zobaczymy stan wizualny i techniczny sprzętu na własne oczy. Pracownik lombardu zaprezentuje nam go i odpowie na wszystkie pytania. Nie ma tak zwanej ściany, która zdarza się poprzez kupno w internecie. Bezpośredni kontakt gwarantuje nam, że wybierzemy model, z którego będziemy zadowoleni. I jeszcze jedna ważna rzecz – lombardy nie skupują tzw. badziewia, czyli źle wyglądających, niesprawnych rowerów. To również gwarancja tego, że nie przepłacimy, a wybierzemy przyzwoity egzemplarz. Nie zostanie nam sprzedany model z rozprutym siodełkiem, pękniętymi oponami, czy urwanymi nakładkami na kierownicy. Na pewno możemy spodziewać się, że rower, który tam kupimy nie będzie zniszczony. Warto skorzystać z szerokiej oferty Polskiego Lombardu w tym zakresie oraz profesjonalistom, którzy nie mogą sobie pozwolić na utratę zaufania klienta. Nie będą więc sprzedawać na siłę modelu, z którego klient będzie niezadowolony.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments