Skup rowerów Kołobrzeg

Skup rowerów Kołobrzeg

Polski Lombard oferuje najlepsze ceny i warunki. Przekonaj się sam. Chcesz kupić, bądź pozbyć się roweru? Po co wydawać krocie na nowy skoro po atrakcyjnej cenie dostaniesz rower w bardzo dobrym stanie. Nie wyrzucaj starego w kąt, zobacz jak łatwo na nim możesz zarobić.

Skup rowerów Kołobrzeg w Polskim Lombardzie

Coraz częściej w Polskich rodzinach każdy posiada swój rower. Czy to nie piękne, że w ciepłe wiosenne dni można razem jechać na wycieczkę? Rowery są już od dawna chętnie wykorzystywane, jako środek transportu, …czego się nie zrobi by uniknąć zatłoczonych autobusów. Dzięki temu na Polskich chodnikach w wielu miejscach są przydzielone ścieżki rowerowe. Pomysł z rowerami miejskimi również były strzałem w dziesiątkę i bardzo wielu Polaków z nich korzysta.

Przychodzi jednak taki czas gdzie rower staje się za mały? Niepotrzebny? Albo po prostu kupiliśmy sobie nowy model. Co zrobić ze starym rowerem? Wyrzucić, wydać? A może…sprzedać lub zastawić? O tej ostatniej opcji pewnie nie pomyślałeś, bo ludzie niestety boją się zastawiać, a szkoda. Skup rowerów w Kołobrzegu jest możliwy dzięki Polskiemu Lombardowi. Zanim, więc wyrzucisz stary rower w kąt, lepiej pomyśleć jak na nim zarobić. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie jest to proste. Chwila – czy nie idzie przypadkiem czas komunii świętych? A może chrześniak ma urodziny? Serdecznie zapraszamy do Polskiego Lombardu, gdzie dzięki ofercie skupu rowerów w Kołobrzegu możesz po atrakcyjnej cenie dostać rower w idealnym stanie.

Jednak jak wygląda skup rowerów w Kołobrzegu?

Polski Lombard uwielbia ułatwiać życie swoim klientom, dlatego umożliwia sprzedaż i zastaw swoich przedmiotów przez Internet. Wszystko od A do Z załatwisz w zaciszu własnego domu online. Po kolei jednak. Zacznijmy od tego, że najpierw musisz wejść na stronę internetową Polskiego Lombardu, a tam odwiedzić podstronę „wycena online”. Następnie w rubrykę wpisz, o jakim rowerze w ogóle będzie mowa, czyli model i markę, a obok wyszukaj dział „rowery”. Kliknij w „ Wyceń przedmiot” i sprawdź czy cena, którą wstępnie pokaże Ci system zadawala Cię. Jeżeli tak, to przechodzimy do dalszego działania. Zarejestruj się na portalu Polskie Lombardy pamiętając, aby podać wszystkie swoje prawdziwe dane! Ułatwi to sporządzenie umowy i kolejne etapy transakcji. Teraz czas na dodanie zdjęcia roweru, który chcesz sprzedać bądź zastawić i opisać go ze wszystkimi najmniejszymi szczegółami. Naprawdę nie warto ukrywać nawet najmniejszych wad, ponieważ takie działanie utrudni transakcje na późniejszym etapie. Kiedy opis i zdjęcie jest gotowe, wyślij je i poczekaj na wycenę, którą nasi pracownicy wystawią i odeślą Ci kwotę, jaką będziemy w stanie ci wypłacić, bądź zaoferujemy, za jaką cenę możesz zastawić swój rower. Okay warunki spełnią Twoje oczekiwania? Bardzo nas to cieszy! W taki razie zostaje wysłany kurier do Twojego domu, który przyjedzie razem z umową. Podpisz ją i wydaj rower. Powinien być bardzo dobrze zabezpieczony tak, aby nie uległ uszkodzeniom podczas transportu, ponieważ Polski Lombard nie ponosi odpowiedzialności za nie. Twoja paczka nareszcie jest u nas, więc to pracownicy Polskiego Lombardu ocenią czy podałeś prawdziwy opis i ewentualne usterki. Jeśli byłeś uczciwy to znaczy, że możemy wypłacić ci pieniądze, a robimy to już tego samego dnia.

PAMIĘTAJ!

Aby podczas rejestracji podać swoje prawdziwe dane!

Jeśli nie byłeś szczery podczas opisywania roweru i okaże się, że nie spełnia on jednak swojej wyceny, może ona się zmienić.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] skup rowerów  […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x