Skup monet Lombard Gryfice

Skup monet Lombard Gryfice

Skup monet Gryfice

Skup monet Lombard Gryfice. Jeśli jesteś posiadaczem wyjątkowej monety bądź jej kolekcji zobacz, jak łatwo możesz na niej zarobić.

Zdarza się, że w spadku lub w prezencie otrzymujemy monety. Niektóre z nich są bardzo cenne, więc jeśli nie jesteś nimi zainteresowany, to może zacznij na nich zarabiać? Zapoznaj się z Polskim Lombardem Gryfice i przekonaj się, jakie to proste.

Skup monet Gryfice

Mój dziadek odkąd tylko pamiętam, kolekcjonował monety. Jako dziecko uwielbiałam, jak mi je opisywał, opowiadał, którą od kogo dostał. Bardzo o nie dbał. Nadszedł niestety taki dzień, w którym postanowił, że czas, aby jego monety zobaczyły świat i dostały nowego właściciela, który będzie do nich dokładać nowsze i nowsze.

Kolekcja monet nie była moim światem i dziadek to zaakceptował, ale poprosił mnie o pomoc. Miałam je korzystnie sprzedać. Kompletnie nie wiedziałam jak się za to zabrać. Nie chciałam dodawać ogłoszenia, bo nie tylko nie miałam czasu na spotykanie się z obcymi ludźmi po to, aby mogli obejrzeć je itd. Postanowiłam poszukać informacji w Internecie, gdzie znalazłam temat lombardów.

Nie byłam jednak przekonana do czasu, kiedy porozmawiałam z przyjaciółką. Poleciła mi ona stronę Polskiego Lombardu w Gryficach i wyjaśniła, że ona wszystko tam sprzedaje albo zastawia. Postanowiłam sama się przekonać. Byłam jeszcze bardziej zachęcona tym, że wszystko można było załatwić online, a przy moim zabieganym życiu to była idealna opcja. Bez wahania założyłam sobie konto na Polskim Lombardzie i wgłębiłam się w temat skupu monet.

Wpisałam w rubrykę przykładową monetę i wyskoczyła mi propozycja ceny, jaką Polski Lombard był w stanie mi za nią zaoferować. Byłam zaskoczona i to bardzo pozytywnie. Postanowiłam brnąć w to dalej. Kolejnym krokiem było wysłanie zdjęć monet i ich opis m.in. z którego roku były, w jakim są stanie technicznym itp. Po wysłaniu otrzymałam kolejną wycenę, która była jeszcze wyższa niż poprzednia. Cóż dziadek naprawdę mógł pochwalić się zadbaną, bogatą kolekcją.

Zgodziłam się na warunki i została sporządzona umowa, którą miał przywieźć kurier. Przy okazji jego zadaniem było odebranie ode mnie monet. Ja natomiast miałam je bardzo dobrze zapakować i zabezpieczyć, aby nie uległy zniszczeniom. W regulaminie było zaznaczone, że Polski Lombard Gryfice za szkody poniesione w transporcie nie ponosi konsekwencji.

Po jakimś czasie przyjechał zapowiedziany kurier i po przeczytaniu umowy i jej podpisaniu oddałam monety. Po kilku dniach odezwali się pracownicy Polskiego Lombardu z informacją, że monety do niej dotarły i zgadzają się z moim opisem, dlatego wysyłają pieniądze.

Byliśmy z dziadkiem przeszczęśliwi, bo tak naprawdę w kilka dni, bez wychodzenia z domu, stania w kolejkach, szukania zainteresowanych skupem monet udało nam się zdobyć przyzwoitą sumę pieniędzy. Dziadek tak zainteresował się tematem, że już szykuje kolejne rzeczy na sprzedaż w lombardzie. Polecam każdemu, kto tak jak ja nie ma czasu i głowy do wystawiania ogłoszeń i czekania aż ktoś się zainteresuje naszym przedmiotem. W Polskim Lombardzie Gryfice w razie jakichkolwiek pytań pracownicy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie. Przekonaj się sam.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments