Skup instrumentów muzycznych Świdwin

Skup instrumentów muzycznych Świdwin

Wszystkie informacje na temat skupu instrumentów muzycznych w Świdwinie. Znajdziemy tu informacje, na czym polega skup instrumentów muzycznych w Świdwinie i dlaczego warto skorzystać z tej oferty, którą proponuje Polski Lombard. Zapewne każdy znajdzie tu przydatne dla siebie informacje.

Skup instrumentów muzycznych Świdwin

Czy posiadasz w swoim domu stare instrumenty muzyczne, które już nie są Ci potrzebne, bo już na nich nie grasz i zastanawiasz się, co mógłbyś z nimi zrobić? Rzuciłeś je w kąt lub przechowujesz na swoim strychu już dłuższy czas i w końcu postanowiłeś zrobić z tym porządek? A może chciałbyś nadal grać, lecz potrzebujesz nowego modelu gitary, czy fortepianu i chciałbyś zdobyć dodatkową gotówkę na zakup nowych instrumentów muzycznych? Mamy dla Ciebie bardzo dobre rozwiązanie. Skup instrumentów muzycznych w Świdwinie oferuje możliwość szybkiej sprzedaży niepotrzebnych instrumentów muzycznych. Dzięki temu otrzymasz gotówkę, którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel, na co tylko zechcesz. Może właśnie będzie to na zakup nowego instrumentu? Gra na różnych instrumentach muzycznych to piękna sprawa. Wielu z nas w dzieciństwie marzyło o karierze wielkiego muzyka na wielkiej scenie muzycznej. Gdy dziecko wykazuje zainteresowanie muzyką, chce grać, rodzice bardzo się cieszą, że ich dzieci chcą rozwijać się muzycznie. Są dumni, że ich dzieci mają talent i prowadzą ich w kierunku rozwijania swoich umiejętności i wielkiego talentu. Wiąże się to oczywiście z zakupem instrumentów muzycznych, na których godzinami dzieci ćwiczą granie każdego dnia. Po jakimś czasie oczywiście jak wszystko instrumenty muzyczne się zużywają, wycierają, dochodzą ich zniszczenia i rodzice kupują nowe instrumenty. A może w międzyczasie odzywa się chęć grania na innym instrumencie i decydujemy się na zakup innego rodzaju sprzętu muzycznego dla swojego dziecka. W końcu czego nie robi się dla własnych dzieci. I tak okazuje się, że przez lata nazbiera się sporo tych instrumentów, które upychamy, gzie się da, bo przecież szkoda je wyrzucić. Zapisujemy dzieci do szkół muzycznych, a tu wymogiem jest posiadanie swojego instrumentu do ćwiczeń, na którym dziecko ćwiczy w domu, także po zajęciach w szkole. Rodzice, którzy kupowali swojemu dziecku profesjonalny dobry instrument, wiedzą, że jest to spory wydatek. Czasem trzeba wydać nawet kilka, czy kilkanaście tysięcy złotych. Co więc zrobić, jeśli dziecko, któregoś dnia przyjdzie i powie, że już nie chce zostać muzykiem i grać na instrumencie, tylko chce wybrać inną drogę w życiu? Szkoda przecież wyrzucić takie drogie instrumenty. Zazwyczaj rodzice zostawiają na pamiątkę i trzymają np. na strychu, czy w innym miejscu. I tak po dłuższym czasie pokrywa je gruba warstwa kurzu i zaczyna brakować na nie miejsca, a trochę się tego uzbierało.

Czy warto zatem je przetrzymywać w naszych domach? Skup instrumentów muzycznych w Świdwinie oferuje możliwość pozbycia się zalegających instrumentów i dorobienia dodatkowej gotówki, która jak wiadomo, zawsze się przyda. Nie warto zagracać sobie domów i mieszkań przedmiotami, których już dawno nie używamy. Lepiej jest je spieniężyć i cieszyć się z dodatkowej gotówki. A ze względu na to, że instrumenty muzyczne są drogie, może to być naprawdę spory zastrzyk gotówki. A może lubisz pogrywać sobie wieczorami na gitarze. To Cię relaksuje i odpręża. Lubisz grać dla swoich znajomych, rodziny. Jednak Twoja gitara ma już ładnych para lat i marzy Ci się nowa? Dzięki nam możesz szybko sprzedać swoją dotychczasową gitarę i zdobyć gotówkę na nową. O wiele mniej ucierpi na tym Twój budżet, jak dołożysz tylko potrzebującą część gotówki, aby kupić nową, a część będziesz miał już ze sprzedaży starej gitary. Nie potrzebujesz przecież mieć dwóch gitar. Wiadome jest, praktycznie jak z każdą rzeczą, że jak kupimy nową, to stara przestaje być już użyteczna. Dlatego warto rozważyć ofertę skupu instrumentów muzycznych w Świdwinie, bo jest to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Skup instrumentów muzycznych w Świdwinie jest możliwy dzięki Polskiemu Lombardowi. Możesz dziwić się, jak to możesz sprzedać swoje instrumenty do lombardu. Pomyślisz, że skup nie jest dla Ciebie.

Takie myślenie to ogromny błąd! Jak najbardziej dla Ciebie i dla wszystkich, którzy nie mają co zrobić ze starymi instrumentami muzycznymi, a potrzebują szybko gotówki. Zmienisz zdanie, jeśli zapoznasz się z naszą ofertą i przekonasz się jakie to proste. Dzięki Polskiemu Lombardowi będziesz mógł załatwić wszelkie formalności całkowicie online. Nie będziesz musiał nigdzie jeździć. Wszystko zrobisz, nie wychodząc nawet z domu. Sprzedaż używanych przedmiotów trwa bardzo długo. Musimy pisać zachęcające ogłoszenia, aby znaleźć nabywcę, za co dodatkowo jeszcze trzeba zapłacić. Z niecierpliwością czekamy na gotówkę, a sprzedaż może potrwać nawet kilka tygodni. U nas nie będziesz musiał tyle czekać. Polski Lombard gwarantuje Ci zadowolenie z całej procedury transakcji. U nas zaledwie w kilka dni otrzymasz potrzebną gotówkę, którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel. Nie będziesz musiał czekać, aż ktoś w końcu kupi Twój instrument. U nas możesz sprzedać każdy instrument. Nie ograniczamy się tylko do jednego typu. A więc możesz nam przedstawić instrumenty strunowe, smyczkowe takie jak skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, szarpane takie jak harfa, gitara, lutnia, klawesyn, uderzane takie jak fortepian, pianino, cymbały, instrumenty dęte, drewniane takie jak flet, obój, rożek angielski, klarnet, kontrafagot, saksofon, blaszane takie jak waltornia, trąbka, puzon, tuba, klawiszowe takie jak organy, akordeon, fisharmonia, instrumenty perkusyjne takie jak kotły bębny, gong, talerze, ksylofon, marimba, dzwonki, czelesta, wibrafon, dzwony rurowe, trójkąt, kastaniety, , pudełka akustyczne, klekotki, terkotki, grzechotki. Nie ma takiego instrumentu, którego byśmy nie przyjęli. U nas możesz sprzedać każdy, jaki tylko posiadasz.

Jak skorzystać ze skupu instrumentów muzycznych w Świdwinie?

Jak już się wcześniej dowiedziałeś, wszystko  zrobisz całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy odwiedzić stronę internetową Polskiego Lombardu i przejść do zakładki poświęconej wycenie online.  Tutaj podajesz, jaki instrument muzyczny chcesz sprzedać. Napisz dokładnie, czy to chodzi o gitarę, skrzypce, flet, perkusję itd. Wyświetli Ci się wstępna kwota, którą Polski Lombard może Ci zaproponować za Twój instrument. Jeśli propozycja będzie Ci odpowiadała, aby przejść dalej, trzeba najpierw dokonać rejestracji. Tutaj wpisujesz swoje dane. Pamiętaj, żeby podać prawdziwe dane, ponieważ posłużą one później do przygotowania umowy i ułatwią dalsze etapy transakcji. Możesz zarówno sprzedać, jak i zastawić swój instrument. Aby, dokonać wyceny instrumentu należy wgrać zdjęcia i dokładnie go opisać. Opisujesz dokładnie, podając wszystkie informacje dotyczące rodzaju, modelu, marki, roku wykonania, rozmiaru, z czego jest wykonany, wszystko, co tylko wiesz. Bardzo ważne jest też podanie wszystkich wad i uszkodzeń instrumentu. Wpisujesz tu widoczne uszkodzenia oraz takie, których nie widać, ale mają wpływ na sprawne działanie instrumentu. Jak już przygotujesz zdjęcia i opis to je wysyłasz. Po przesłaniu opisu i zdjęć do Polskiego lombardu dokonywana jest wycena Twojego instrumentu muzycznego. Odpowiedź z informacją o proponowanej kwocie otrzymasz bardzo szybko. I w tym momencie należy do Ciebie decyzja. Jeśli propozycja Ci odpowiada, wtedy zmierzamy w kierunku finalizacji transakcji i wysyłamy do Ciebie kuriera z przygotowaną umową. Kurier przekaże Ci umowę do podpisania, a Ty razem z umową przekażesz kurierowi swój dobrze zapakowany instrument. Pamiętaj o tym, aby bardzo dokładnie zabezpieczyć instrument od ewentualnych uszkodzeń w trakcie transportu do Lombardu. Paczka powinna być zabezpieczona w taki sposób, aby w razie przesunięcia paczki nie doszło do uszkodzenia instrumentu. Także prosimy o staranne przygotowanie przesyłki.  Informujemy, że Polski Lombard nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w trakcie transportu, które powstały wskutek złego zabezpieczenia przedmiotu. Jak już paczka dotrze do lombardu, tutaj pracownicy dokładnie oglądają Twój instrument muzyczny i sprawdzają, czy opis zgadza się z faktycznym stanem sprzętu. Jeśli tak, to od razu zlecamy przelew gotówki na Twoje konto. Jeśli pracownicy zauważą wyraźne uszkodzenia, o których nas wcześniej nie poinformowałeś, to kwota, którą będziesz mógł otrzymać za swój instrument, będzie niestety obniżona odpowiednio, biorąc pod uwagę faktyczny jego stan.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu instrumentów muzycznych Świdwin?

Przede wszystkim masz możliwość pozbyć się starego instrumentu, którego już nie używasz i szybko otrzymać gotówkę. Dzięki temu zrobisz porządki na swoim strychu, czy w garażu i pozyskasz pieniądze na zakup może nowego instrumentu, jeśli lubisz grać i marzysz o nowszym modelu np. swojej gitary. To, na co przeznaczysz dodatkową gotówkę, zależy tylko o Ciebie.

Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że może nie udać się od ręki sprzedać Twojego używanego instrumentu. Często trzeba długo czekać, aby znalazł się kupiec.  Poszukiwania nabywcy mogą trwać nawet tygodniami, w momencie, kiedy my niecierpliwie czekamy na gotówkę ze sprzedaży. Ponosimy dodatkowe, często niemałe koszty za wystawienie naszego instrumentu na licznych aukcjach.  U nas nie będziesz musiał tak długo czekać. Ważny jest dla nas Twój czas i już w ciągu kilku dni otrzymasz gotówkę. Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jakość obsługi i szybkość załatwienia spraw jest naszym priorytetem.

Dajemy Ci możliwość wzięcia pożyczki pod zastaw Twojego instrumentu muzycznego, jeśli nie chcesz go sprzedawać, a szybko potrzebujesz gotówki na pokrycie bieżących wydatków. Co ciekawe możesz dalej z niego korzystać tak jak do tej pory. Jest to jedyna taka oferta na rynku. Otrzymasz i gotówkę i dalej będziesz mógł korzystać ze swojego instrumentu, jeśli będziesz mieć taką potrzebę. W momencie, gdy nie spłacisz pożyczki, Polski Lombard sprzeda Twój instrument, a ewentualną różnicę powstałą ze sprzedaży zwróci Tobie.

Dajemy Ci gwarancję zadowolenia z transakcji i zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Polski Lombard to zaufana firma, której zaufało już tysiące Polaków. Na pewno Ty też się nie zawiedziesz.

Zatem, jak widzisz, Polski Lombard w Świdwinie oferuje Ci wiele możliwości sprzedaży, kupna oraz zastawu Twojego instrumentu muzycznego. To bardzo szybkie i proste rozwiązanie, aby pozbyć się niechcianego sprzętu i otrzymać dodatkową gotówkę. Nie czekaj dłużej i już dziś skorzystaj z szerokiej oferty, którą proponuje Ci Polski Lombard i ciesz się z dodatkowego zastrzyku gotówki.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments