Skup elektronarzędzi w Trzebiatowie

Skup elektronarzędzi w Trzebiatowie

Skup elektronarzędzi w Trzebiatowie,

Od elektronarzędzi do lodziarni, czyli jak dzięki pewnej firmie skupującej urządzenia, mogłem otworzyć swój własny biznes. Okazuje się, że współczesne lombardy to już zupełnie nowe podmioty gospodarcze, niż to było jeszcze parę lat temu. To, co oferują, to nie tylko nisko oprocentowane pożyczki, ale również skup towarów, który jest najskuteczniejszą metodą pozbycia się niechcianych rzeczy.

 

Skup elektronarzędzi w Trzebiatowie

Skup elektronarzędzi w Trzebiatowie to miejsce, dzięki któremu mogłem szybko pozyskać gotówkę i rozpocząć działalność gospodarczą. Jak to się więc stało, że lombard okazał się najlepszym miejscem do pozyskania potrzebnych środków? Trzebiatów to piękne miasto położone w województwie zachodniopomorskim, niedaleko popularnego Rewala w odległości około 5 km od Bałtyku. Zbliżał się sezon letni, a przede mną pojawiła się okazja otwarcia intratnego biznesu z lodami nad morzem. Jedynym problemem, jak zwykle w takich sytuacjach, jest oczywiście brak odpowiedniej gotówki.

Próbowałem uzyskać kredyt w banku, ale okazało się, że nie spełniam wymogów, a otrzymanie interesującej mnie gotówki wymagałoby dodatkowych poręczeń. Nie miałem na to czasu. Decyzję o wejściu w biznes lodowy musiałem podjąć w ciągu 3 dni. Trochę zacząłem tracić nadzieję i gdy ostatni członek rodziny, odmówił mi pożyczki, straciłem wiarę, że pozyskam konieczne fundusze. Minął kolejny dzień. Przeglądając różne oferty banków i instytucji pożyczkowych trafiłem na ciekawą propozycję polskiego lombardu, który oferował szybką pomoc, niezależnie od sytuacji materialnej i historii kredytowej klientów. Byłem bardzo podekscytowany ofertą, a moje zdziwienie było jeszcze większe, gdy po konsultacji z doradcą dowiedziałem się, że wszystko załatwię bez wychodzenia z domu. Zobaczcie jak wyglądała cała procedura zdobycia gotówki. Wysłałem SMS do jednego z oddziału polskiego lombardu (nawiasem mówiąc znajdującego się w Trzebiatowie) dacie wiarę!

W tak małej miejscowości, a po chwili rozmawiałem już z konsultantem. To była wyjątkowa rozmowa, ponieważ była szczera jak na spowiedzi, a dodatkowo bardzo mi odpowiadało, że nie muszę niczego ukrywać. Atmosfera rozmowy sprawiła, że wyłożyłem cały problem na ławę, czyli brak zdolności kredytowej, istniejące już zadłużenie, oraz pomysł na biznes lodowy, który pomimo dobrej miejscówki, był jednak tylko zwykłą małą lodziarnią, a właściwie punktem z maszyną do lodów.

Wokół tego było wiele niewiadomych związanych z pogodą, konkurencją i dochodami. Mój doradca, bo tak go muszę nazwać, wypytał mnie o szczegóły, a w tym również o ewentualne rzeczy, których chciałbym się pozbyć. Okazało się, że mam cały strych zapchany różnymi elektronarzędziami, w tym różnych wiertarek, skrawarek, obrabiarek i wiele innych podobnych urządzeń. Wszystko to zbierane było przez lata przez mojego dziadka i tatę. Wśród tych rzeczy było wiele takich, które mogłyby uchodzić za pierwsze prototypy, a przynajmniej na pewno za rzeczy bardzo stare.

Suma summarum, w uzgodnieniu z moim doradcą wszystko oczyściłem i zawiozłem do skupu elektronarzędzi Trzebiatów, który był niespełna 3 minuty drogi od mojego domu. Skup wysyłał również swojego własnego kuriera i wtedy nie musimy wychodzić z domu, ale ja wolałem zobaczyć na własne oczy z kim i z czym mam do czynienia.

Po dostarczeniu wszystkich elektronarzędzi, w niespełna godzinę otrzymałem informację o przyznanej kwocie. Jedyne co musiałem jeszcze zdecydować to, czy chcę sprzedać moje przedmioty, czy użyć ich jako zastawu pod pożyczkę. W związku z tym, że nie za bardzo chciałem z powrotem zagracać mojego strychu, zdecydowałem się na sprzedaż do skupu. Informację, jaką otrzymałem o kwocie za narzędzia, przeszła wszelkie moje oczekiwania. Nie tylko miałem wystarczającą kwotę na mój biznes lodowy, ale jeszcze znaczna tego część została w mojej kieszeni. Jednym słowem w ciągu dnia, a właściwie kilku godzin po rozmowie z doradcą skupu elektronarzędzi, miałem gotówkę na moim koncie. Muszę dodać, że kiedyś próbowałem sprzedać te narzędzia przez znane i popularne serwisy ogłoszeniowe, ale bez sukcesu.

Tutaj nie tylko dostałem zadowalającą mnie kwotę, ale jeszcze w tym samym dniu. Dzisiaj muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę, korzystając z usług polskiego lombardu i skupu w Trzebiatowie. Później korzystałem z ich usług jeszcze wiele razy, choćby z możliwości zakupu samochodu i całkiem nowej maszyny do lodów.

Zawsze jednak były to przedmioty, w doskonałym stanie i z pewnego źródła. Okazało się, że skup elektronarzędzi to tylko jeden z wielu oddziałów polskiego lombardu. Ich oferta obejmuje całą Polskę i skierowana jest do każdej osoby, zarówno tych, co potrzebują drobnej sumy pieniężnej, jak i tych, co potrzebują znacznie więcej. Personel firmy to naprawdę życzliwi i rzeczowi ludzi, którzy nie tylko właściwie obsłużą, ale przede wszystkim nakierują i doradzą w najlepszy możliwy sposób.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments