Skup biżuterii w Kołobrzegu

Skup biżuterii w Kołobrzegu

czyli jak w łatwy sposób znaleźć pieniądze na nową błyskotkę dla pań. Kobiety kochają biżuterię i nie ma się tu, co sprzeczać. Jednak, co zrobić z taką, która już nie odpowiada naszym gustom, bądź jest nie modna? Nie trzymaj jej w kącie. Zobacz, jakie rozwiązanie ma dla Ciebie Polski Lombard.

Kobiety i biżuteria – która jej nie kocha?

Nieodłącznym elementem, który zdobi garderobę prawie każdej kobiety to nic innego jak biżuteria. Ileż to kobiet wydaje krocie na przepiękne błyskotki. Tym bardziej, że teraz nie tylko ceny są atrakcyjne, ale jest także, w czym przebierać. Różnego rodzaju bransoletki, łańcuszki, kolczyki, broszki, wisiorki, pierścionki – jest tego tyle, że mało, która kobieta umie od razu zdecydować się na zakup nowej biżuterii do kolekcji. Złote, srebrne, z brylantem, kamieniami szlachetnymi, perły…ahh perły któraż kobieta ich nie kocha? Idealnie podkreślają elegancję, wyniosłość i wyjątkowość płci pięknej.

Cóż bywa też tak, że biżuteria szybko się nudzi, albo przestaje być po prostu na topie. Tak, tak drogie panie przecież wiecie, że razem z modą zmieniają się też dodatki do naszego ubioru. I tak jak jeszcze 10 lat temu uwielbiano nosić duże, szerokie koła w uszach, a na szyi długie łańcuszki, tak teraz stawia się na delikatność i subtelność – jednym słowem im mniej widoczne tym lepiej. Więc dziś zakładamy malutkie ( oczywiście błyszczące) kolczyki i do tego prawie nierzucający się w oczy łańcuszek. Jeśli jednak idąc razem z modą i trzymać całą biżuterię w kryształach, to kobiety musiałby mieć osobne pomieszczenia na przetrzymywanie swoich błyskotek. I tu właśnie z pomocą przychodzi Polski Lombard, który oferuje skup biżuterii w Kołobrzegu. Po co przetrzymywać coś, co już nie będzie przez nas noszone, a można jeszcze na tym zarobić… z jednej strony można w łatwy sposób pozyskać gotówkę na nowe kolczyki, łańcuszki, bransoletki itp.

Jak to wszystko wygląda?

I tu kolejny raz Polski Lombard wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, ponieważ skup biżuterii w Kołobrzegu nie dosyć, że odbywa się w kilku prostych krokach, to wszystko załatwiasz online, czyli nie ruszając się ze swojego ciepłego fotela możesz sprzedać lub zastawić starą biżuterię, a po wszystkim poszukać nowej nawet na Polskim Lombardzie. Jak wygląda cała procedura? To proste:

Wchodzimy na stronę internetową Polskiego Lombardu i u góry należy wybrać zakładkę „wyceny online”
Na liście szukamy hasła biżuteria, a w puste pole wpisujemy dokładnie, co chcemy sprzedać. Czy to są kolczyki ze złota, czy pierścionek z brylantem i klikamy w przycisk „ wyceń przedmiot”
Pojawi się wstępna wycena Twojego przedmiotu i jeśli będzie Ci ona odpowiadać wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie Polskiego Lombardu podając swoje dane. Bardzo ważne jest, aby dane były prawdziwe, ponieważ ułatwi to późniejsze etapy transakcji i sporządzenia umowy.
Dodaj zdjęcia swojej biżuterii i bardzo dokładnie opisz je. Czy jest ze złota, czy ze srebra, czy posiada jakieś dodatki np. brylanty, diamenty. Opisz także wady typu zarysowania, pęknięcia itd.
Na podstawie zdjęcia i opisu wystawiana jest cena, za jaką Polski Lombard odkupi Twoją biżuterię, ewentualnie podaję kwotę pożyczki, jaką możesz otrzymać zastawiając swoją biżuterię, która i tak zapewnię nie będzie już Ci potrzebna, a zawsze możesz nabyć nową.
Akceptujesz warunki? To świetnie! W taki razie Polski Lombard wysyła do Ciebie kuriera, z którym podpisujesz umowę kupna sprzedaży bądź pożyczki i oddajesz mu dobrze zapakowaną przesyłkę. Jest to bardzo ważne, aby paczka była dobrze zapakowana, żeby przedmiot nie został uszkodzony podczas transportu.
Kiedy Twoja przesyłka dotrze do Polskiego Lombardu tam specjaliści ocenią, czy zgadza się on z opisywanym przez Ciebie przedmiotem i jeśli warunki nie ulegają zmianie możesz oczekiwać jeszcze tego samego dnia na wpłatę należnych Ci pieniędzy przelewem lub na podany przez Ciebie rachunek bankowy.

Pamiętaj, że Polski Lombard nie odpowiada za złe podanie nr rachunku bankowego i Twoich danych, dlatego tak ważne jest, abyś podał dokładne dane do przelewu.

Jeżeli okaże się, że przedmiot, który chcesz sprzedać lub zastawić nie jest zgodny z opisem, który podałeś wówczas kwota, którą wcześniej oferował Polski Lombard może ulec zmianie. Lepiej, więc szczerze opisać każdy szczegół Twojej biżuterii.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments