Skup antyków Gryfice

Skup antyków Gryfice

Skup antyków Gryfice

Posiadasz antyki, które nie są w Twoim stylu? Zacznij zarabiać na nich pieniądze.

Bywa tak, że dostajemy antyki, bądź od lat posiadamy je w domu i przekładamy tak, żeby tylko ich nie wiedzieć. Cóż nie każdy lubi starocie. Poznaj ofertę Polskiego Lombardu w Gryficach i zarób na swoich antykach.

Skup antyków Gryfice

Antyki dla niektórych są cennymi ozdobami, dodatkami, wyposażeniem wnętrz, a dla innych nic niewartymi starociami. Polski Lombard Gryfice z chęcią udowodni Ci, iż co do wartości antyków możesz być w ogromnym błędzie, gdyż są to przedmioty, za które możesz zgarnąć całkiem przyzwoitą gotówkę. Oczywiście wszystko zależy od tego, w jakim stanie są Twoje antyki. Zdarza się, że dostajemy je w spadku, albo po prostu w mieszkaniu po babci okazuje się, że właśnie nimi wyposażone jest mieszkanie.

Cóż nie każdy musi być ich fanem i zrozumiałe jest, że wolisz, aby Twoje gniazdko miało jednak nowoczesny styl. Zanim jednak wystawisz stare meble na śmietnik, warto zapoznać się z propozycją, jaką da ci Polski Lombard Gryfice za niechciane meble czy przedmioty antyczne. Może okaże się, że to właśnie Twoja własność jest unikatowym egzemplarzem, za który otrzymasz naprawdę sporą sumę. Nie obawiaj się, mimo że zapewne temat lombardów jest Ci nieznany, postaramy się krok po kroku, bez żadnych kruczków prawnych bezpiecznie dokonać sprzedaży lub zastawu Twoich antyków.

Zaloguj się.

Na początek odwiedź stronę Polskiego Lombardu i się zarejestruj. Przy zakładaniu konta podaj swoje prawdziwe dane, ponieważ będą one potrzebne w późniejszym etapie transakcji, a także do sporządzenia umowy.

Pokaż, co masz.

W „lombard online” wpisz w rubrykę, co dokładnie masz nam do zaoferowania i sprawdź ile według systemu, jest wart Twój przedmiot. Jeżeli uważasz, że oferta jest zadowalająca lub jesteś ciekawy, ile zaproponuje Ci pracownik lombardu, dodaj zdjęcia i dokładny opis swoich antyków. Pamiętaj, aby uwzględnić, jakie wady posiadają Twoje antyki, czy mają zarysowania i inne mankamenty. Postaraj się, aby zdjęcia ujawniały rzeczywisty wygląd antyków, nie ulepszaj ich i nie poprawiaj. Jest to bardzo ważne, ponieważ prawdziwy opis i obraz znacznie ukrócą całą transakcję, a ty szybciej będziesz miał dodatkową gotówkę.

Poczekaj na ocenę.

Po wysłaniu opisu i zdjęć Twoich antyków poczekaj, aż pracownik Polskiego Lombardu w Gryficach oceni i wyceni twój przedmiot. Po otrzymaniu proponowanej wyceny sam decydujesz czy nadal chcesz sprzedać swoje antyki.

Jeśli jesteś na tak

Przygotuj swoje antyki do wysyłki, bardzo dokładnie je zapakuj i zabezpiecz, ponieważ Polski Lombard Gryfice nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia Twoich antyków podczas transportu. Poczekaj na kuriera, który lada dzień pojawi się z umową. Po podpisaniu jej przekaż mu zapakowane przedmioty. Kiedy dotrą one do naszego lombardu, specjaliści ocenią czy Twój opis był zgodny z prawdziwym stanem antyków. Jeżeli okaże się, że jednak wycena się zmieni, skontaktujemy się z Tobą. Natomiast, jeśli wszystko będzie się zgadzać, tego samego dnia przesyłamy Ci pieniądze.

Jak widzisz, tylko kilka kroków może sprawić, że będziesz cieszyć się z dodatkowej gotówki za antyki. Jeżeli nie są w Twoim stylu, to zdobądź pieniądze na coś, co będzie cieszyło Twoje oko, a Twoje przedmioty trafią zapewne do kogoś, kto lubi takie klimaty. Zauważ, że wszystko załatwiasz bez wychodzenia z domu. Tym bardziej jest to opłacalna transakcja, do której serdecznie zapraszamy.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments