SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

W kontaktu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów i pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej dotyczyć będzie wszystek zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we pełnych autobusach zostaną wyizolowane z użytku.

Także od soboty, 14 marca autobusy toczyć się będą ale i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym tymże rozkład jazdy w dni robocze przestaje być podstawowi do usunięcia. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Firmy będzie i nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą skuteczne bez zmian.

z kolei biuro obsługi użytkownika w stolicy Firmy nie będzie stosować interesantów. – Na wszelkie wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie złożyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wprowadzeniem do Firmy Ważna je kierować na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments