Promocje na OBI Dobra

Promocje na OBI Dobra

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, gwarantuje on doświadczenie sterylności, tak przecież lubianej w ostatnim znaczeniu. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z możliwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Police

Natomiast nie mniej popularną myślą jest budowanie bieli z innymi kolorami, jeszcze tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy oraz obecne w złych kolorach. Należy jednak pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na mocne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które zresztą ją ożywią.

Promocje na OBI Police

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel powinien zwrócić opinię na to, aby każde meble łazienkowe i dania sanitarne istniały w współczesnym tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, szczególnie w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą ofertą a dodatkowo bardzo atrakcyjną są płytki z przepisami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie ukazuje się i naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Police

Światło w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze powtarzają się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło przedstawia się z białego koloru także daleko rozświetla pomieszczenie. Jest wtedy oczywista zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się jeszcze duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na wielką kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe tak jest przejrzeć pełną gamę produktów dostępnych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wysoki połysk będą i odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że zbyt wielu bieli sprawi, że wnętrze odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien być na pomocy to, że meble łazienkowe i smaki są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Police