Ratalne

Ratalne.

Lombard Kołobrzeg oferuje także pożyczki długoterminowe, czym są te pożyczki?

Pożyczki długoterminowe.

Czym są pożyczki długoterminowe?

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o tym, że pożyczek długoterminowych udzielają firmy pożyczkowe. Pożyczki długoterminowe charakteryzują się tym, że można je spłacać w miesięcznych ratach.

Lombard Kołobrzeg jest otwarty na potrzeby klientów, dlatego też jest w stanie udzielić pożyczek długoterminowych w różnych kwotach, mogą to być kwoty od kilkudziesięciu złotych, natomiast mogą się one kończyć nawet na kwotach kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysiącach złotych. Należy również wiedzieć, że koszty pożyczek długoterminowych są wyższe od kosztów pożyczek bankowych, ale są one na pewno, nie są one aż tak bardzo wysokie, jak to miało miejsce we wcześniejszych latach. W marcu 2016 roku weszła w życie ustawa antylichwiarska, w której są zawarte znowelizowane zapisy i tak naprawdę to wszystko za sprawą tych zapisu w ustawie się tak to wszystko pozmieniało. Zapisy w tej ustawie dokładnie mówią o tym, że koszt pożyczonych pieniędzy nie może być większy niż 25% kwoty pożyczki plus 30% tej kwoty w skali roku. Pożyczka długoterminowa wyróżnia się tym, że jest bardzo wygodna do spłaty, ponieważ raty są dopasowane do potrzeb klienta. Kolejnym plusem pożyczek długoterminowych jest to, że można je wziąć już bez wychodzenia z domu, dostępne są one całkowicie online, także wystarczy wygospodarować choć trochę wolnego czasu usiąść, wziąć laptop, tablet, czy telefon jak kto woli i złożyć wniosek przez Internet o pożyczkę. Dzięki tak wygodnemu rozwiązaniu zaoszczędzamy swój cenny czas, nie musimy stać w długich kolejkach w banku. Wygodą jest również to, że wszelkie formalności są ograniczone do minimum, nie jest wymagana zbędna dokumentacja, której bardzo często wymagają banki. Wszelkie procedury również są ograniczone a do tego bardzo proste, ponieważ jak wiadomo nikt z nas, nie lubi skomplikowanych i niezrozumiałych procedur, które trzeba wykonać. Aby otrzymać pożyczkę długoterminową, wystarczy zazwyczaj spełnić dwa podstawowe warunki, a mianowicie trzeba posiadać aktualny dowód osobisty, a także wymagane jest to, by być osobą pełnoletnią. Jak już wyżej wspomnieliśmy raty, mogą być rozłożone na miesiące, a nawet lata także jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Istnieje możliwość spłacania pożyczki od jednego roku do trzech lat.

Lombard Kołobrzeg oferuje pożyczki długoterminowe, które można zaciągnąć już bez wychodzenia z domu, wystarczy złożyć wniosek online, wniosek ten wypełnia się bardzo szybko, jego wypełnienie zajmuje dosłownie kilka minut. Dzięki temu, że można złożyć wniosek bez wychodzenia z domu, całkowicie online, nie traci się przez to swojego cennego czasu również na dojazdy. Lombard Kołobrzeg oferuje pożyczki długoterminowe również osobom niepełnosprawnym, ponieważ jak wiadomo takim osobom dużo trudniej i ciężej jest się poruszać. Dlatego też jest to idealne rozwiązanie dla nich, jeżeli potrzebują wziąć gotówkę, która jest im bardzo potrzebna, a do tego raty są idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Jak już wyżej wspomnieliśmy, firmy pożyczkowe oferują pożyczki w kwocie, nawet od kilkudziesięciu złotych, można nawet pożyczyć 100 złotych, ponieważ jak wiadomo, nie zawsze można liczyć na pożyczkę u rodziny, czy znajomych. Lombard Kołobrzeg chętnie służy pomocą.

Należy pamiętać o tym, by wszystkie raty zaciągniętej przez nas pożyczki spłacać zawsze w wyznaczonym terminie. Jeżeli spóźnimy się ze spłatą niestety, ale czekają na nas wysokie koszty monitów. Pożyczki na raty istnieją na rynku dosłownie od niedawna, ponieważ kilka lat temu nie było nawet mowy o tym, by wziąć pożyczkę na raty. Tak naprawdę wszystko zaczęło się od pożyczek krótkoterminowych. Jednak pożyczki długoterminowe są dużo lepszym rozwiązaniem dla potrzeb klientów.

Jak już wyżej zostało wspomniane, pożyczek długoterminowych udziela Lombard Kołobrzeg. Większość osób mówi o nim, że jest on nielegalną firmą i to jest błędne myślenie, ponieważ ich działalność jest całkowicie legalna. Jeżeli nie jesteśmy do tego przekonani, mamy do dyspozycji Związek Firm Pożyczkowych, tam właśnie możemy sprawdzić legalność firmy.

Pożyczka długoterminowa jest naprawdę wygodnym rozwiązaniem między innymi dlatego, że macie możliwość wzięcia jej nawet na 72 miesiące, czyli jest to 6 lat. Nieliczne osoby mogą się starać o kwotę w wysokości nawet 100 tysięcy złotych. Należy wiedzieć o tym, że ryzyko przy tak dużej kwocie jest zarówno dla jednej, jak i drugiej strony.

Lombard Kołobrzeg najczęściej oferuje kwotę w wysokości 10000 tysięcy złotych. Niestety przy takiej sumie oprocentowanie jest duże, ponieważ może ono wynosić nawet 60% i to jest właśnie wada produktu pozabankowego, czyli jego wysokie oprocentowanie. Lombard Kołobrzeg dokonuje także weryfikacji, każdego klienta, który stara się o wzięcie pożyczki. Jest on sprawdzany w bazach takich jak BIG InfoMonitor.
Kliknij i wygeneruj oferty