Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W poprzednim jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż rezultat tego konkursu mógł stanowić piękniejszy. Goście przez prawie całą drugą połowę pracowali w 10., oraz jeszcze rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na miarę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stara wówczas piąta wygrana Kotwicy z urzędu i chociaż tuż po meczu trener Petr Nemec był spełniony ze zdobycia trzech punktów, to zaznaczał, iż w atrakcji jego zespołu brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy powinno stanowić trzy do zera, a więc dawało nam się łatwiej. Działamy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że uważamy te trzy artykuły i ciągle jesteśmy w walce. Jesteśmy dziś trzy miesiące, żeby dobrze zorganizować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy jednak w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie i uważa sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, i jego wrogiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments