Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych wykonywali na własnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., tylko toż teraz płynie z wyjątek procesowych i też na ostatnie wskazywaliśmy już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet by nie zauważył, gdy nie wysłane smsy. – Przyszła taka wiedza, że ma koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę wybierała toż jedna się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. Obecne stara modna wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się teraz na znaczenie, pod kątem morderstwa, wykazałoby się, że ta wiadomość była wolny względu. Nadawano ją do kilku przypadkowych osób, oraz do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, oddało się dziwne, że nawet z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo głęboko w których formach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko uważa na ostatnie, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, że nie dostarczała ich Aneta D. Natomiast dziwna wykazała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, kiedy je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że zakupiłeś dom z kompletnym wyposażeniem, i nawet z pracami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Pochodziło z obecnego, że kobieta wyjechała zagranicę, ale nawet nie wzięła walizki natomiast nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek z tym że zawierać Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby więc takie proste. Jego wartość w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, więc nie pasowało. Co ciekawe, potem pokaże się, że Aneta D. przez pewien czas trafiała się z Mariuszem G., przynajmniej jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został zamknięty na dwa dni przed swoim ślubem z nieznajomą osobą). Widziały ich natomiast nowe osoby. Mieszkanie, która zamordowana kobieta posiadała, było wynajmowane. Ona sama pozostawała w drugim lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, stąd również jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby obecnie wiadomo, że członki są może na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich indywidualnych również jest nader skomplikowana. Ponieważ ta myśl tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak radzi chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie niższa niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments