Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Przedsiębiorcy nie pogodzili się na obszar oferowany przez miasto, jako zastępczy, na moment remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na drogę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą był być mały dojazd i wada miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z władzami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu przeszkodą istnieje jednak plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w niniejszym zajęciu. Chociaż urzędnicy sprawdzą lub na widać nie odda się nic w niniejszym problemie zrobić. Alternatywą uważa żyć miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo jest one przeznaczone pod postać nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z pracownikami mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg więcej w tym roku, tak żeby po 4 miesiącach prac można było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak możliwe jest, że remont podejmie się dopiero jesienią. Jak prowadzą handlujący, to wiosna jest gwoli nich najtrudniejszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej drogi, na terenie przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się oraz inne pawilony handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments