Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech kobiet z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, że jego klient istnieje w kiepskiej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby problemem jego podejmowania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie tworzył z premedytacją, i do zabójstw, za wszystkim razem, wchodziło w sprawach nagłych, konfliktowych, w jakich oskarżony nie był w mieszkanie zapanować nad emocjami. W konwersacji z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, że będzie starał się zadośćuczynić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. istnieje w rozpaczy, „w kiepskiej jakości psychicznej” i deklaruje całkowitą współpracę z urzędami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby poszukiwane w stosunku ze sytuacją czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. z którego wynajmował mieszkanie w Zakupach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest posądzony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, miało do nich uzyskać z względów ekonomicznych (zasługujących na szczególne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego ostatnia ofiara Bogusława R. zginęła najprawdopodobniej w czerwcu tego roku.
Jako ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w sezonie prowadzonego badania i określić miejsca ukrycia zwłok. Nadal kierowane są oficjalne ustalenia policji.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments