Lombard Gryfice

Lombard Gryfice

lombard Gryfice

Skup motorów w lombardzie Gryfice – zdobądź szybkie pieniądze za niepotrzebny motor.

Jeśli posiadasz motor, na którym już nie jeździsz i stoi niepotrzebnie w Twoim garażu, nie pozwól, aby niepotrzebnie zajmował miejsce. Już dziś zobacz jak szybko sprzedasz go w Polskim Lombardzie Gryfice.

Lombard Gryfice

Jeśli chcesz sprzedać motor – to tylko z Polskim Lombardem Gryfice.

A dlaczego? Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży motoru, na którym już nie będziesz jeździł i zalega niepotrzebnie w garażu, Polski Lombard w kilku krokach pomoże Ci zarobić na nim gotówkę.

Jak sprzedać motor w lombardzie?

Po pierwsze należy zapoznać się ze stroną internetową jednego z najlepszych lombardów w Polsce, a mianowicie Polskiego Lombardu. Tam załóż sobie konto, aby móc korzystać ze wszystkich możliwości. Warto poznać ją od A do Z, ponieważ oprócz tego, że możesz tam sprzedać swoje rzeczy, w razie potrzeby udzielają również pożyczek. Jednak wracając – jeśli już zalogowałeś się na stronę Polskiego Lombardu, kliknij zakładkę lombard online, bo właśnie tam zaczyna się cała historia ze sprzedażą bądź zastawem Twoich przedmiotów, a w tym przypadku motoru. Na początek wpisz dokładny model sprzętu i zobacz, jaką cenę zaproponuje system. Jeżeli proponowana cena Cię satysfakcjonuje, to przejdź do kolejnego kroku. Jeżeli nie, to warto pamiętać, iż pierwszą ofertę ustala system, dlatego warto, nawet jeśli jesteś niezadowolony z ofert iść dalej, bo może okazać się, że nasz pracownik zupełnie inaczej oceni Twój motor.

Przyszedł czas na zrobienie zdjęć motoru i wykonaniu bardzo szczegółowego opisu. Im dokładniejszy i szczery, tym lepiej, ponieważ ułatwi to znacznie całą transakcję. Pamiętaj opisać nawet najmniejszą wadę motoru, gdyż będzie on później sprzedawany w inne ręce i chcielibyśmy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, związanych z nieprawidłowym opisem.

Jeśli opis i zdjęcia są gotowe, wyślij je do nas i poczekaj na wycenę wystawioną przez naszego pracownika. Jeżeli nadal będziesz zainteresowany naszą ofertą, ty zacznij przygotowywać swój motor do wysyłki, a my wyślemy kuriera z umową. Pamiętaj, aby motor był dobrze zabezpieczony tak, aby nie uległ uszkodzeniom podczas transportu, ponieważ Polski Lombard nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia, które powstały podczas transportu.

Kiedy kurier do Ciebie dotrze, przeczytaj dokładnie umowę i podpisz ją, a następnie wydaj zabezpieczony motor. Po dotarciu go do nas dokładnie obejrzymy czy faktycznie jest w takim stanie, w jakim opisałeś. Jeżeli wszystko będzie w porządku, wysyłamy ci pieniądze na konto, bądź przelewem w zależności, jaki sposób wybrali państwo wcześniej. W przypadku, kiedy opis będzie niezgodny ze stanem motoru, skontaktujemy się z Tobą w celu podania nowej wyceny.

Zamiast więc dodawać ogłoszenia, na które nikt nie odpowiada, nie trać swojego cennego czasu. My zajmiemy się Twoim motorem, a ty szybko zdobędziesz gotówkę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty tym bardzie, że wszystko załatwisz online.

Serdecznie zapraszamy!

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments