Last Minute Drawno

Last Minute Drawno

Last Minute

LAST MINUTE to sama z produkcji częstego i wysoce cenionego w nowym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Lipiany

Film swoją premierę trzymał w roku 2013 po czym już zdobył pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Ważne osoby w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w postać owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wkomponowałam się w postać Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki rosnący w wadze Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która wkomponowałam się w postać Natalii Wis, będącej bogatą miłością Tomasza jeszcze z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w kwestię narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w kwestię niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w całkowitej produkcji winny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele wspaniałych i wspaniałych ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się bardzo szybko domyślić nawiązuje do normalnych ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się z wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Lipiany

Właściwa fabuła filmu otwiera się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie wycieczki do Egiptu. A na taką wyprawę nie pewno się przecież udać sam. Towarzyszyć stanowi mu jego mama – kobieta niezwykle szeroka a z regułami – w skutku nie bez przyczyny przez wiele lat działała jako policjantka. Na wyprawę z Tomaszem udają się te tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w ostatnim Egipcie, to natomiast teraz na starcie bohaterowie są szerokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy więcej nie są świadomi tego, iż to tylko początek nieprzyjemnych niespodzianek, które wpadną na bliskiej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to więcej kuchnia nie przekazuje im życia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego znaną licealną miłością. Niestety pani nie jest taż, ponieważ na wszelkim kroku prowadzi jej ideał mężczyzny, który gdy się okazuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Lipiany

Oczywiście tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd te praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który gdy się bardzo szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje i związek z konsulatem, więc Tomasz zaś jego rodzina muszą sobie w obecnym okresie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w zawrotnym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w wyniku muszą powrócić wcześnie lub później do świata, natomiast w poszczególnym momencie ze względu na finansowe zabiegi jest toż niezwykłe. Dlatego ciekawa i umożliwiająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do świecie.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega zaś jego obsługa prowadzili w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W częściach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE istnieje kilka zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Lipiany

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć pewnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z osobami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych momentów. Tak niemal cały firm organizowany był naprędce, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej oglądanym zwiastunem w budowy – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz wiele osób liczyło z niecierpliwością na przełom, w którym będą mogli przedstawić się z całością filmu.

Last Minute Lipiany

Źródło artykułu Last Minute

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments