KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W ostatni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli udział w urzędach „Battle of the Castle” realizowanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams kierowała się z czterech zawodników, z jakich każdy startował w innej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła swoje głębie w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody przedstawiały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z osobnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką spotkało się zmierzyć to styl (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Już na początku zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszelki spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i formy, czyli typowy CrossFit.

Do finału przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy spośród nich doskonale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w końcu jednym punktem wywalczyła miejsce na podium oraz były owo dla niej podstawowe tego standardu zawody. Mikołaj Dorosz również dzięki dobremu finałowi dał sobie powodzenie w prostej kategorii. Bezkonkurencyjny w obecnych zawodach okazał się Damian Świtliński , który powodzenie w „Battle of the Castle” dał sobie także przed finałem. Kilka do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin nastąpił w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments