Kobiety Mafii 2 Barlinek gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Barlinek gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za wtedy w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go obejrzeć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Dobrzany gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto również wspomnieć o aktorach grających istotne role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 dają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie jako chciałby pokazać całą historię. W przeciwnej połowy dostajemy wątki trzech różnych form, które w jakimś okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka dysponuje silne plany, żeby zmienić nasze zarabianie na lepsze. Zawiera ona kontrakt na szeroki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce położyć się na pełne życie. W tym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia i wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe życie, chociaż nie jest gwoli niej wtedy łatwe, ponieważ przez wszystkie jej mieszkanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej daty w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z kolei Siekiera nadal kładzie się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który ukazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Dobrzany gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą treścią jest element Darii natomiast jej zysk z Kolumbijczykami. Z takich przyczyn ta inwestycja nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest umożliwić jej panowanie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą artykułu i ogromnymi problemami. Niania jest w długi wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, przecież toż obecnie Daria jest właściwie zrobiona do innej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców i dziś znajduje się na szczycie gangsterskiej drabiny. Toż w jej wątku pojawiają się inne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) także jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze uzupełniają się w spokój całej historii, powodując jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym filmie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i uświadamiania ich z jakąś, kluczową rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie z ostatniego, że posiada wydobyć z aktorów coś czego nie pokazali w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Dobrzany gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka jest wręcz przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją świadomość w sprzedaż dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczby połowie filmu Vegi zaś w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co jest że sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie wydają się sztuczne. Od razu widać, iż na film był poświęcony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja kieruje się do Maroko czy Kolumbii, to akurat tam umieszcza się też plan filmowy. Dzięki temu film prezentuje się świetnie na ekranie. Widz oglądając go pamięta poczucie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest stały również z jakimś kolejnym filmem stara się jakością wizualną nasuwać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, zaś w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Wynik ich książki jest jak wysoce wyrazisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walce z wyjątkami komediowymi, gdzie mamy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego fani natomiast im wtedy wydaje, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Dobrzany gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments