Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona stała ona do handlu z zachowaniem dźwigni, na najtańszych kryptowalutach. Przede każdym etapowi doskonałe rozwiązanie również dla pań dopiero zaczynających swoją historię na obecnym zbytu jak oraz dla aktywnych inwestorów. Z pewnością wielki pomysł na toż stanowią słabsze niż u konkurencji prowizje. Wartym przyczyny jest również mocno intuicyjny i spokojny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość sklepu jest związana absolutnie z wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w kontakcie do dolara. Podsumowując istnieje wówczas handel kontraktami różnic cenowych CFD. Ponieważ na Monfex zarabiamy również na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak natomiast na ich spadku (pozycje krótkie-short).

gielda mon fex

Z pewnością, w kontakcie do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma prosi o dużo lepszą ofertę. Przede każdym dlatego, że jej kontrakty nie są specjalnych ram czasowych. Mogą to zostać umorzone w dowolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Sulechów

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X i możliwością handlu dużymi i krótkimi sytuacjami na jeszcze 200 instrumentach. Do dyspozycji jest również dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut powiązanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest znacznie przystępne. W celu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiadomość o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w celu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykorzystywać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do schowka lub mamy z kodu QR. Następnie, na udzielony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w układu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość natychmiastowego nabycia kryptowalut. Miesza się to jednak z pobraniem prowizji. Rzeczywiście istnieje wówczas połączone z faktem, że zakup przy użyciu karty przenosi się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W skutku pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% z każdej sprzedaży lub z jakichś 10 USD, w relacji z tego, jaka z ilości jest znaczniejsza.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Wypłata środków.
Wypłaty środków z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który mają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i opłaty.
Z pewnością jedną z najtrudniejszych zalet Monfex są niskie ceny i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Obejmuje on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji a różnych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zachowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład zawierany jest między giełdą a użytkownikami i używa się do gier przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmiany udzielane są z pozostałej strony. Wysokość danego domu jest jednak ściśle powiązana z wielkością używanej dźwigni. A oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do wysokich zysków, należy ale mieć, iż handel przy użyciu dźwigni robi w dwie strony. To może dostarczyć wielkie sukcesy, ale również także ważne straty. Stąd te obowiązkowy jest zdrowy umysł i kierowanie dźwigni idealnej do stanu posiadanej już świadomości i nauki.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest absolutnie bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest również sposób jak również metoda wykorzystywana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany jest w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym przyczyny jest fakt, iż jako Typ posiadasz kontakt do raportów i ekstraktów z konta w dowolnym momencie. W jakiejś chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i kontroli naszych kont jesteś możliwość dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dużym zagrożeniem dla odbiorcę może stanowić tylko sam użytkownik, a tak właściwie niedostosowanie dźwigni do poziomu nauki i sztuki gracza. Dlatego przed przystąpieniem gry reklamuje się dokładne zapoznanie się z rynkiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też o wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest same możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych także do bloga zawierającego aktualne dane z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy i co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs podstawy jest stylowy i gładki w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu komunikuje się główny panel. Po jego lewej stronie zlokalizowane są te informacje dotyczące salda oraz zysku, a jeszcze strat dla aktualnie wysokich pozycji. Też bardziej ważnym jest, że stały tam i zamieszczone informacje mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są komunikaty na fakt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego stanu dostępna jest więcej cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali też o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Dostępne są one w zakładce ”Środki” na stronie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszelką pewnością Monfex jest wspaniałą polecenia podstawą do handlu z zachowaniem dźwigni. Konkludując jest ona naturalna, intuicyjna i delikatna również dla początkujących jak oraz mocnych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego działania w jakiejś chwili. Wartym przyczyny jest również niewątpliwie aspekt, iż dla najemców jest jednoznaczna całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że każdemu jest również przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną kwestię odgrywa i dobre wyjście do klienta. Gdyż dzięki łatwemu dojazdowi do tematów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na podwyższenie stanu naszych nauce w sztuce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem również daleko atrakcyjną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję organizmu na wykonywane operacje oraz olbrzymią wartość i przyjemny dostęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat każdy może bez problemu znaleźć na forach zaś w środowiskach społecznościowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments