Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Najlepszy Lombard Kołobrzeg u nas pożyczysz pod wszystko

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma stać sfotografowany w najkrótszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym samym zniknie problem powiązany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych ról, pozbawiona tego dowodzie katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze powodu na domową pozycja.

– Spotyka się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki a tenże krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak wydobywa się w rzeczywistości na katedrze – mówiła w rozmowie z polskim portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w sytuacji przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie przecież dyskusji na problem ewentualnych kolei na banerze.

W najkrótszą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uważa żyć zrobione na wielka, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest zatem powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w dzisiejszym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner wybierał się na budynku magistratu od kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *