Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma stać sfotografowany w najkrótszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym samym zniknie problem powiązany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych ról, pozbawiona tego dowodzie katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze powodu na domową pozycja.

– Spotyka się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki a tenże krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak wydobywa się w rzeczywistości na katedrze – mówiła w rozmowie z polskim portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w sytuacji przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie przecież dyskusji na problem ewentualnych kolei na banerze.

W najkrótszą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uważa żyć zrobione na wielka, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest zatem powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w dzisiejszym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner wybierał się na budynku magistratu od kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments